Kirgizistan Uçak Kargo

Avrupa Kargo Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir.Şirketimiz Üzerinden Kırgızistan’a güvenle her türlü kargo taşımalarınızda lojistik destek alabilirsiniz. Şirketimiz Kırgızistan Uçak Kargo taşımacılığında Kurumsal ve Bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat avantajları sağlamaktadır.

Kırgızistan Hava Kargo : Hava kargo günümüz dünya ticaretinde çok önemli bir yere sahiptir.Hava Kargo bir kargonun çıkış ülkesinden  varış ülkesine en hızlı ve etkili ulaşma yoludur. Uluslararası ticarette kargonun hızlı bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlamak firmaların gücüne güç,prestijine prestij katmaktadır. Avrupa Kargo ile Kırgızistan’a ulaşmasını istediğiniz bir çok ürün guruplarını gümrüklü ve ya gümrüksüz olarak göndermek mümkündür.

Kırgızistan Kargo Gönderme Seçenekleri :

] Kırgızistan İhracat Taşımacılığı

] Kırgızistan İthalat Taşımacılığı

] Kırgızistan Uçak Kargo

] Kırgızistan Hava Kargo

] Kırgızistan Acil Kargo

] Kırgızistan Evrak Gönderimi

] Kırgızistan Doküman Gönderimi

] Kırgızistan Numune Gönderimi

] Kırgızistan Paket gönderimi

] Kırgızistan Ekspres Gönderimi

] Kırgızistan Ekonomik Kargo

Kırgızistan İhracat ve İthalat Taşımacılığı :

Şirketimiz Kırgızistan’a Kargo servisi veren tüm hava yolları ile çalışmaktadır. Bu serviste kargo detaylarının eksiksiz ve tam olarak belirtilmesi çok önemlidir.Verilen bilgiler doğrultusunda operasyon merkezimiz müşterilerine en uygun seçeneği sunarak fiyatlandırma yapmaktadır. Şirketimizin hava yolları ile yaptığı spot fiyat anlaşmaları bulunmaktadır.Kazan kazan ilkesini benimseyen şirketimiz rekabetçi en uygun taşıma modelini müşterilerine sunmaktadır.

Kırgızistan Evrak ve Doküman Gönderme :

Kurumsal ve Bireysel olarak Kırgızistan’a  belli bir zaman dilimi içerisinde acil ulaşmasını istediğiniz Evrak ve Doküman gönderilerini hizmet verilen tüm şehir ve ilçelerine Ekspres ve ya Ekonomik fiyat seçeneğimizi kullanarak gönderebilirsiniz ve getirtebilirsiniz.

Kırgızistan Paket ve Numune Gönderme :

Uluslararası ticarette çeşitli ürün guruplarının numune olarak gönderilmesinin önemi çok büyüktür.Firmamız Kırgızistan’a numune tabir edeceğimiz koli , paket ve benzeri ürünlerin gönderilmesinde ve getirtilmesinde çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Numune Tekstil – Yedek Parça – Elektronik eşya – Raf Ömrü Olan Gıda Maddeleri – Ahşap – Profil vb bir çok ürün gurubunu gönderebilir ve getirtebilirsiniz.Bu serviste Ekspres ve ya Ekonomik fiyat seçeneğimiz bulunmaktadır. Numuneler her ne kadar  Türkiye de gümrük işlemi görmeden çıkışı sağlansa dahi varış gümrüğünde vergi çıkma olasılığı olabilmektedir.Evrak harici her paket gümrüklerde kontrol edilmektedir. Proforma değeri 50 usd ve ya 50 euro yu geçen her bir gönderi varış gümrüğünde ekstra vergi oluşmasına sebep olabilmektedir. Bu tamamen varış ve karşı gümrük idaresinin insiyatifindedir .Gümrükte Vergi Çıkması : Evrak ve Doküman harici her numune gönderisinde değere bağlı olarak vergi oluşma durumu olmaktadır. Gönderici mutlaka bu bilgiyi alıcı ile paylaşmaktadır. Kargo ilgili ülkeye ulaştığında alıcıya telefon ile ihbarname yapılmaktadır.Vergi oluşmuş ise acentemiz tarafından alıcıya gümrük işlemlerinin yapılması için talimat vermesi talep edilmektedir.Alıcı vergi masrafından dolayı kargoyu reddediyor ise bu bilgi gönderen firma ve ya şahsa ivedi olarak bildirilmektedir.Vergi ve diğer masraflar bakımından kargo bekletiliyor ve çeşitli ödemeleri yapılmıyor ise kargo belli bir süre ilgili ülkede beklemeye alınmaktadır.Bu süre dolduktan sonra ilgili ülke gümrüğünde imha ve ya geri iade süreci başlamaktadır.İade ve ya geri iade masrafları tamamen gönderici sorumluluğundadır. Bu masraflar çeşitli ülke ve gümrüklerine bağlı olarak Türkiye den de ödenebilmektedir.

Zamanında ve Doğru Teslimat : 

Bir gönderinin belirtilen ülke ve adresine ulaşması için gönderene büyük sorumluluk düşmektedir.Gönderen alıcı bilgilerini eksiksiz ve düzgün olarak belirtmelidir.Bu bilgiler alıcı firma ve ya şahıs bilgisinin yanında açık adresi posta kod numarası ve iletişim numara detaylarının belirtilmesidir.Proforma düzenlenecek çıkışlar için paket içeriğinin ve değerinin gerçeği yansıtacak şekilde yazılması gerekmektedir.

Güvenilir,Hızlı ve Esnek Taşımacılık Modeli :

Uluslararası pazarda lojistik sektörü her geçen gün  hızla büyümektedir. Lojistik sektörüne yönelik bu büyüme ve yükselen ilgi lojistiğin alt dallarına da yansımıştır. Lojistik alt dallarından biri olan hava yolları kargo taşımacılığı da bu büyüme ile paralel olarak büyümektedir. Hava yolları kargo taşımacılığı, IATA kurallarına uygun bir biçimde malların bir ülkeden diğer ülkeye havayolu kullanılarak taşıma kısıtlamalarına dikkat edilerek taşınmasıdır. Ayrıca malların sevkiyatının sık aralıklarla yapılabildiği güvenilir ve esnek taşımacılık modelidir. Hava yolları kargo taşımacılığı daha hızlı bir şekilde ürünlerin sevkiyatının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ancak bu hizmet diğer taşıma modellerine göre daha maliyetli olabilme özelliğine sahiptir.

Türkiye’nin HavaYoluTaşımacılığındaDünyaPazarındaki Yeri :

Ülkemiz hava yolları kargo taşımacılığında 19. sırada bulunmaktadır. Ülkemizde taşıma modelleri arasında havayolunun büyüme oranı ve hızı diğer ülkelere göre  daha yüksek oranda hızla artış göstermektedir.

Kırgızistan’a Hizmet Verilen Şehirler : 

 • Karakol
 • Karaköl
 • Karasuu
 • Koçkorata şehircesi
 • Kızılkıya
 • Mayluusuu
 • Narin
 • Özgön
 • Sülüktü şehircesi
 • Talas
 • Taşkömür
 • Toktogul
 • Çolponata
 • Tokmok

Kırgızistan Hava Limanları :

Ülke Kodu: KG
FRU Bishkek (Bişkek)
OSS Osh (Oş)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla

REKLAM ALANI