Hollanda Paket Numune Gönderme

Hollanda Yurtdışı Paket Taşımacılığı: Havex Uluslararası Taşımacılık 5 kıtada 200 den fazla ülkede yayılmış geniş acente ağı ile numune ve ya ticari paketlerin ulaşmasın da  çözüm ortağınız olmaktadır. İş ortaklarımızın dünyanın herhangi bir yerinde yaptıkları ticari anlaşmalar sonucunda çeşitli ürün guruplarının onayını almak ve alıcısının beğenisine sunmak için numune paket göndermenin önemi önem arz etmektedir. Havex Türkiye’de yoğun olarak kullanılan bu serviste kurumsal ve bireysel müşteri taleplerine kusursuz hizmet vermektedir.

Hollanda Hava Kargo ile Paket gönderme : Dünyanın her hangi bir noktasına paket göndermek ve ya buralardan Türkiye’ye paket getirmek için firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Havex Uluslararası Taşımacılık müşteri taleplerine en uygun taşıma seçeneğini sunarak ,müşterilerinin güvenilir ve hızlı servis almasını sağlamaktadır.

Hollanda Numune Paket Gönderme : Ticari ve Şahsi paketlerin gönderilmesinde alternatif taşıma seçeneklerimiz bulunmaktadır. Hollanda Acil Uçak Kargo ile hızlı şekilde ulaşması gereken gönderilerde Ekspres ve Ekonomik gönderi seçeneği ile ikiye ayrılmaktadır.

Hollanda Ekspres Paket Gönderme : Bu servis diğer seçeneğe göre pahalı olmasının yanında bir gönderinin bir yere ulaşması için en etkili gönderi ve teslim edilme seçeneğidir. Hayati çok önem arz eden numune v.b paketlerin göndericisinden alıcısına ulaştırılması için Ekspres Uçak Kargo seçeneği tercih edilmelidir.

Hollanda Ekonomik Paket Gönderme : Zaman açısından hassasiyet taşımayan ve belli bir zaman dilimi içerisinde ulaşması gereken gönderilerde, ekonomik yönünü de hesaba katarsak tercih edilen gönderi türüdür. Ekonomik paket taşımacılığı gönderilen ülkeye göre farklılık göstermektedir ve değişmektedir. Bilinmelidir ki belli bir kg hacminin altında kalan her paket çeşitli ülkelere ekonomik gönderilemez ve getirtilemez.

Yurtdışına Gönderilen Paket Nasıl  Yapılmalı : Taşımalarınız da dış paketleme kadar iç paketlemede önemlidir. Doğru Paketleme: Kargonun bir ülkeden diğer bir ülkeye zarar görmeden ulaşması doğru paketleme yapmaktan geçmektedir.Taşınması risk oluşturan kargo paketlerinin sağlam ve muhafazalı olması gerekmektedir.Paketin sorumluluğu tamamen göndericiye aittir.Paket ve ambalaj hatasından dolayı,kargonun zarar görmesi durumunda hava yolu sorumluluk almamaktadır.Firmamız müşterilerimize ürün içeriğine bağlı olarak doğru paketlemenin nasıl yapılması gerektiği hususunda lojistik destek vermektedir.

Hollanda’ya Numune Kargo Nasıl Gönderilir ? : Havex bir çok ürün gurubunu gönderisin den alıcısına ulaştırmak için bu alanda da destek sağlamaktadır. Evrak ve Doküman harici her paket için proforma hazırlama zorunluluğu vardır. Gönderi içeriği ve değeri proformaya düzgün ve eksiksiz olarak belirtilmesi gerekmektedir. Firmamız ilk defa numune gönderimi yapan iş ortaklarımıza doğru proformanın hazırlanması konusunda destek vermektedir.

Yurtdışına Numune Gönderilen Paket İçin vergi Ödenir mi ? : Türkiye’den hizmet verilen tüm ülkelere ve bu ülkelerden Türkiye’ye gelişlerde ülke gümrüklerinde bu paketler için kontroller yapılmaktadır. Evrak harici her paketin çeşitli ülke gümrüklerinde takılmama ve vergi çıkmama garantisi yoktur. Özellikle 50 usd değerin üzerinde ve/veya 30kg üzerindeki taşımaların Gümrük kontrollerine tabi olacağı kesinlikle unutulmamalıdır. Gönderilen ürün gurupları ve numuneler için varış gümrük prosedürleri alıcıya danışılmalı ve bu bilgilere göre çıkışlar sağlanmalıdır.

Sorunsuz ve zamanında teslimat için ; Kargo ile gönderilen her paketin sorunsuz ve zamanında dağıtılması için gerekli tüm evrakları doğru ve eksiksiz olarak doldurma zorunluluğu vardır. Sorunsuz ve zamanında teslimatlar için bu bilgiler çok önem arz etmektedir. Gönderiniz toplanmadan önce paketlemenin itinali bir şekilde yapıldığından, gönderi beraberinde düzenlenen gerekli tüm evrakların hazır ve doğru olduğundan emin olunmalıdır.Eğer gönderiniz hassas maddeler sınıfında yer alıyor ise gerekli evrakların kargo beraberi hazır olması gerekmektedir. Firmamız gönderi içeriğine bağlı olarak gerekli ve doğru bilgilendirmeleri yaparak bu konuda da tüm müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Hollanda Yurtdışı Numune Gönderme Çeşitleri : Günümüz sektöründe uçak kargo ile bir çok ürün guruplarını ticari numune veya hediye olarak göndermek mümkündür. Tekstil , şahsi kıyafetler ,ev tekstil ürünleri , kumaş ,deri ,perde , nevresim , halı , banyo ve mutfak ürünleri , otomotiv yedek parçaları , metal kalıp , alüminyum ve metal aksesuarları , metal profiller , matbaa ve kırtasiye ürünleri , plastik ve yan sanayi ürünleri , bilgisayar ve yedek parçaları , raf ömrü olan gıda maddeleri , lokum , baklava , kahve , çay , promosyon ürünler , hediyelik eşya , çanta , kemer , gömlek , kravat , krem , vb bir çok ürün guruplarının çıkışı güvenle sağlanmaktadır.

 Numune Taşınması Yasak Kargolar 

* Yanıcı ve parlayıcı kimyasal maddeler

* Gaz şeklinde ambalajlanmış kozmetik ürünleri

* Mücevherat

* Değerli Tablolar

* Değerli kürk vb ürünler

* Nakit para – çek – senet

* Uyuşturucu maddeler

* İlaçlar

* Et ve et ürünleri

* Silah ve silah parçaları

Uçak Kargo Numune Çıkışlarda Gerekli Bilgiler :

* Gönderi Varış Ülke / Şehir

* Alıcı Firma / Şahıs Bilgisi

* Alıcı Posta Kod Numarası

* Gönderi İçeriği

* Proforma Değeri

* Paket Sayısı

* Paketlerin En – Boy – Yükseklik Ölçüsü

* Her Bir Paketin Brüt Kg Bilgisi

Hava Kargo Numune Hacim Hesaplama : Hafif fakat hacmi büyük paketler için hacimsel ağırlık hesabı yapılmaktadır.Uçak kargo ile gümrüksüz numune çıkışlarda bir paketin dıştan dışa En – Boy – Yükseklik ölçüsünün net bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir. Numune hacim hesaplama : En x Boy x Yükseklik / 5000 hesaplanmaktadır. Gönderilen paketin bürüt ve ya hacim kg hangisi yüksek ise buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Yurtdışı kargo takibi nasıl yapılır :  Çözüm ortaklarımız , Havayolu ile gümrüklü ve ya gümrüksüz her türlü gönderiyi takip etme seçeneğine sahiptir. İhracat ve numune kargo çıkışlarında kullanılan acente ve havayolunun kargo takip sitemi bulunmaktadır. Bu yönde gönderi yapan kurumsal ve bireysel her müşteri bu bilgileri gönderici acenteden talep edebilir ve kargosunu aşama aşama ne durumda olduğunu havayolu sisteminden takip ederek görme fırsatı bulabilir. Firmamız kargonun çıkış aşamasından teslim edilme aşamasına kadar geçen süredeki tüm kritik bilgileri müşterileri ile paylaşmaktadır.

Cevapla

REKLAM ALANI