Havayolu Taşımacılığı

Havex Uluslararası Taşımacılık gelişen dünya ticaretinde artan rekabet koşullarına paralel olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dünyanın tüm hava ve limanlarına hizmet vermek için kurulmuştur.Sektörde uzun yıllara varan tecrübemiz ve dünya genelinde yaygın geniş acente ağımızla minimum kargolar dan charter uçak yüklemesine kadar ihracat ve ithalat servisimizin yanında, hava yolu taşımacılığı kapsamına giren tüm kargo gönderilerinde çözüm ortağınız olmaktayız.

uçak resmi

 

Havex Kargo uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla her türlü lojistik taleplerinize size en uygun taşıma seçenekleri sunarak ekonomik ve güvenilir hizmet vermek için çalışmaktadır. Dünya çapında hizmet kalitesine inandığımız hava yolları ile çalışmak en önemli prensibimizdir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde ticaret yapan kurumsal veya bireysel müşterilerin, yurt dışından gelen talepler doğrultusunda kargolarını hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırma zorunluluğu vardır. Havex kargo dünyanın neresinde iş yaparsanız yapın tüm kargo taleplerinize alternatif çözümler sunmaktadır.

uçak kargo 11

Hava yolu kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz aşağıdadır.

Havayolu İhracat Taşımacılığı

Havayolu İthalat Taşımacılığı

Uluslararası Kurye Hizmeti

Kapıdan Kapıya Taşıma

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Özel Kargo taşımacılığı

Zati Eşya Taşımacılığı

Charter Uçak Kiralama

 

Cevapla

REKLAM ALANI