Hakkimizda

Firmamız  Uluslararası Pazarda hızla değişen ve gelişen , ithalat , ihracat , ekspres ve ekonomik paket taşıma hareketlerinin bir sonucu olarak müşterilerine hizmet vermek için kurulmuştur.

Avrupakargo.com Havex uluslararası taşımacılık ve dış ticaret limited şirketi adı altında faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet kalitesine inandığımız hava yolları ve partnerler ile çalışmak en önemli prensibimizdir.Tüm hava yolları ile yaptığımız spot fiyat anlaşmaları sayesinde müşterilerimize ciddi fiyat avantajları sağlamaktayız.

Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gönderinizin niteliği ne olursa alternatif taşıma seçeneklerinin yanı sıra dış ticaret firması ve gümrükleme ihtiyaçlarınıza lojistik destek sağlamaktadır.

Sektör içerisindeki tecrübemiz, işimize verdiğimiz önem ve teknolojik alt yapımızla , çözüm ortaklarımıza her zaman daha kaliteli hizmet vermek için yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

” Türkiye deki Lojistik Üssünüz ”

VİZYONUMUZ

Lojistik sektöründe uluslararası standartları her zaman üst düzeyde tutarak müşterilerine her zaman ” KALİTELİ HİZMETİ EN UYGUN FİYATA SUNMAK ”

MİSYONUMUZ

Kazan kazan ilkesini benimseyen firmamız , sunduğu hizmetlerle sektördeki farklılığı yaratan , hizmette sınır tanımayan , genç ve dinamik personeli ile müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamayı hedeflemektedir.

DEĞERLERİMİZ

Çalışan Memnuniyeti : Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak

Takım Ruhu : Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak

Güvenilirlik : Kesinlikle etik kurallar ile hareket edilmesi ,hızlı bilgi paylaşımı ve müşteri beklentilerinin tamamen karşılanması

Cevapla

REKLAM ALANI