Dubai Kargo I Dubai Uçak Kargo

 

dubai uçak 4 (2)Havex Uluslararası Kargo Dubai uçak kargo konusunda her alanda lojistik destek vermektedir.Arap yarım adasının doğu tarafında bulunan Dubai ile ileri derecede ticaret hacmimiz bulunmaktadır. Dubai uçak kargo ile ihracat ve ithalat servisimizin yanında bir çok gönderi seçeneğimiz bulunmaktadır. Neden Uçak kargo : Uçak kargonun tercih edilmesindeki en önemli sebebi kargoların alıcısına çok hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.Zaman açısından hassas olan kargoların en etkili bir şekilde alıcısına ulaşmasının yolu uçak kargonun tercih edilmesidir. Şirketimiz Dubai kargo hizmetleri konusunda uzun yıllardan beri kurumsal veya bireysel müşteri taleplerine alternatif hizmetler sunarak gönderen ve alıcı memnuniyetinin yanında ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

uçak kargo 11

Dubai İhracat Taşımacılığı : Türkiye’den Dubai’ye uluslararası düzeyde iş yapan çözüm ortaklarımızın bu ülkeye acil ulaşması gereken kargolarında, Türk hava yolları, Suudi hava yollarının,Qatar hava yolları ve emirates hava yolları kargo hizmeti vardır. Dubai uçak kargo gönderilerinde Türk hava yolları, Suudi hava yollarının ve Qatar hava yollarının her gün düzenli bu ülkeye çıkışları bulunmaktadır. Havex uluslararası taşımacılık öncelikle Türk hava yolları başta olmak üzere bu ülkeye sevkiyatlarını güvenle yapmaktadır. Dubai’ye her gün ve haftalık olmak üzere düzenli kargo çıkışlarmızla çözüm ortaklarımızın gücüne güç katmaktayız.

dubai uçak 6

Dubai İthalat Taşımacılığı : Çözüm ortaklarımızın Dubai’den Türkiye’ye ithal ettikleri çeşitli ürün guruplarına bağlı olarak uçak kargo hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Bu ülke ile yıllardır uzun süren iyi ileşkilerimiz den kaynaklı olarak ticari bir çok alanda faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Gerek Türk iş adamlarımız gerekse Dubai iş adamları bir çok ürün çeşitlerini almaktadır ve satmaktadır. Havex kargo Dubai’ye gidişlerde ve gelişlerde uçak kargo konusunda her zaman yanınızdadır.

Dubai’ye İhracat ve İthalat uçak kargo hizmetimiz haricinde, bu ülkeye uçak kargo ile gümrüksüz olarak ta uçak kargo servisi vermekteyiz. Türkiye’den Dubai’ye numune ve ya bu kategoriye giren her gönderisini uçak kargo ile göndermesini mümkün kılan çalışmalarımız vardır.Öncelikle uluslararası düzeyde ticari iş yapacak partnerler için numunenin önemi çok büyüktür.

paket

Havex uluslararası kargo numune paket ve koli gönderme konusunda gerekli bilgi ve birikime sahiptir. Numune içerikli kargoların göndericisin den alıcısına ulaşmasının en önemli yolu Dubai uçak kargo seçeneğini kullanmasıdır. Firmamız her gün hafta altı gün düzenli olarak bu ülkeye kapı teslim tüm numune paketlerini güvenle ulaştırmaktadır. Dubai uçak kargo hizmetimiz ile numune içerikli kargoların çıkışlarında özel proforma düzenleme zorunluluğu vardır.Havex doğru ve eksiksiz proforma hazırlanmasında tüm bireysel veya ticari müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerimiz tarafından en önemli konu numune paketlerin alıcısına kaç günde ulaşması konusudur.İhracat ve İthalatta hava limanından hava limanı teslim tüm kargolar Dubai’ye bir ve ya hava yoluna bağlı olarak iki günde ulaşmaktadır. Dubai’ye adres teslim kargolar için bu süre iki ve ya üç gün arasında değişmektedir.Bilinmelidir ki Türkiye’den Dubai’ye veya çeşitli ülkelere gönderilen evrak harici her paket vb ürünler ülke gümrüklerinde kontrollere tabi tutulmaktadır. Proforma değer bakımından ülke gümrüklerine bağlı olarak, elli amerikan doları veya elli euro üzeri her gönderi için ülke gümrüklerinde vergi çıkma durumu yaşanmaktadır.Numune adres teslim kargo çıkışlarında gönderene çok büyük sorumluluk düşmektedir.ilk defa Dubai’ye Kargo gönderecek iş ortaklarımız mutlaka firmamızdan detaylı bilgi talep etmesi gerekmektedir.

TasimaDubai’den ülkemize ziyarete gelen misafirlerimiz içinde, havex kargo çözüm ortağı olmaktadır. Dubai’ye uçak kargo valiz taşımacılığı da yapan şirketimiz adresten adrese teslim hizmetleri ile güvenilir hizmet vermektedir. Bilindiği gibi hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı olarak belli bir kilo hakkı tanımaktadır.Kilo aşımlarında hava yolları çok yüksek fiyatlar uygulamaktadır.Firmamız bu konuda güvenilirliğine inandığımız hava yolu ve partnerleri ile çalışmaktadır.Bu kapsamda İstanbul başta olmak üzere çeşitli oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile anlaşmamız bulunmakta olup, Dubai’ye valizlerin adresten alınıp yurt dışında belirtilen adrese teslim edilmesinde firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine otuz kilo üzeri çok ekonomik fiyatlar ile çalışmaktayız. Uçak kargo ile valiz taşımalarında da proforma doldurma zorunluluğu vardır.Zamanında teslimatlar için valiz içeriğinin ve alıcı adres bilgisinin doğru yazılmasının önemi çok büyüktür. Gönderici tarafından eksik veya hatalı doldurulan proforma teslimatlarda aksaklık yaşanmasına sebep olmaktadır.Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız bilgi ve birikimiyle bu konuya çok dikkat etmektedir ve doğru proforma doldurulması konusunda yerli ve yabancı çözüm ortaklarımız destek vermektedir.

hediye paketi

Türkiye’den Dubai’ye uçak kargo ile numune hediye tabir edeceğimiz bir çok gönderi de yapılmaktadır. Havex uluslararası taşımacılık ve dış ticaret limited şirketi sınır hizmet seçenekleri arasında bu konuda da çözüm ortağınız olmaktadır. Numune veya hediye olarak bir çok ürün çeşidini Dubai’ye gönderebilirsiniz. Bu ürünler ev tekstili, lokum, kahve, şahsi kıyafet, fincan takımı, mutfak ürünleri, halı, perde, oyuncak, züccaciye ürünleri, otomotiv yedek parçası, plastik ürünler, metal ürünler, krem, medikal vb bir çok ürün çeşidini Dubai’ye hediye olarak göndermeniz mümkündür.Numune paketlerin çıkışında olduğu gibi hediye kargo çıkışlarında da proforma doldurma zorunluluğu vardır.

Dubai Uçak Kargo Fiyatları : Gönderi içeriğine ve kilosuna bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. İhracat ve İthalat taşımalarında hava yollarına bağlı olarak + 100, + 300, + 500, + 1000 kilo fiyatları değişiklik göstermektedir. Havex kargo ihracat ve ithalat kargo taşımalarında bu yönde hizmet veren tüm hava yolları ile yaptığı özel anlaşmalar sayesinde, tüm çözüm ortaklarına spot fiyatlar sunarak rekabet edebilme imkanı sağlamaktadır.Firmamızdan Dubai uçak kargo talebinde bulunduğunuz anda çok hızlı fiyat çalışması alacağınız gibi kargolarınızı uygun fiyata göndermeniz mümkün olacaktır.Kazan kazan ilkesini benimseyen firmamız her geçen gün en hızlı servisi en ekonomik fiyata sunmak için çalışmaktadır. Dubai’ye Numune ve hediye kargo çıkışlarında hava yollarına çok değişken fiyatlar gözlenmektedir. Firmamız bu yünde en ekonomik ve güvenilir hizmeti veren hava yolları ile yaptığı spot fiyat anlaşmaları sayesinde tüm müşterilerine uygun taşımalar yapmaktadır.Gönderiniz ister bir kilo isterse yüksek kapasitelerde olsun firmamız size uygun çözümler sunarak ekonomik fiyata hızlı servis seçenekleri vermek suretiyle her zaman yanınızdadır.

evtrak1Sınırsız hizmet seçeneklerimiz arasında Dubai’ye evrak ve doküman taşımacılığı da yapmaktayız. Ticari veya bireysel olarak bu ülke’ye ulaşmasını istediğiniz evrak ve dokümanlarınızı adrese teslim güvenle taşımaktayız. Dubai evrak göndermek konusunda uzman şirketimiz sayesinde çok kolay sağlanmaktadır. çıkışların sağlanması için proforma düzenlenme zorunluluğu yoktur.Hava konşimentosu düzenlenerek çıkışı sağlanmaktadır ve her hangi bir gümrük işlemine tabi olmadan hızlı bir şekilde göndericisin den alıcısına ulaşmaktadır. Dubai uçak kargo ile gönderilen her gönderinizi çıkış yapılan hava yolu takip sitebinden takip etmeniz sağlanmaktadır. çıkışta düzenlenen airwaybıll üzerinde bulunan çıkış numarasını ilgili hava yolu kargo takip kısmıma yazarak gönderinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.

uçak resmi

Dubai’ye uçak kargo gönderme konusunda uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizden yararlanmak için aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

*** Dubai Uçak Kargo

*** Dubai İhracat Taşımacılığı

*** Dubai İthalat Taşımacılığı

*** Dubai’ye Uçakla Evrak Gönderimi

*** Dubai’ye Uçakla Doküman Gönderimi

*** Dubai’ye Numune Paket Gönderme

*** Dubai’ye Hediye Paket Gönderme

*** Dubai’ye Uçakla Bagaj, Valiz Gönderme

*** Dubai Uçak Kargo Fiyatları

*** Dubai Hava yolu firmaları

 

 

Cevapla

REKLAM ALANI