Dubai Kargo

Avrupa Kargo Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir.Şirketimiz Üzerinden Dubai’ye güvenle her türlü kargo taşımalarınızda lojistik destek alabilirsiniz. Şirketimiz Dubai Uçak Kargo taşımacılığında Kurumsal ve Bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat avantajları sağlamaktadır.

Dubai Hava Kargo : Hava kargo günümüz dünya ticaretinde çok önemli bir yere sahiptir.Hava Kargo bir kargonun çıkış ülkesinden  varış ülkesine en hızlı ve etkili ulaşma yoludur. Uluslararası ticarette kargonun hızlı bir şekilde alıcısına ulaşmasını sağlamak firmaların gücüne güç,prestijine prestij katmaktadır. Dubai’ye Avrupa Kargo ile   ulaşmasını istediğiniz bir çok ürün guruplarını gümrüklü ve ya gümrüksüz olarak göndermek mümkündür.

Dubai Kargo Gönderme Seçenekleri :

] Dubai İhracat Taşımacılığı

]  Dubai İthalat Taşımacılığı

]  Dubai Uçak Kargo

]  Dubai Hava Kargo

]  Dubai Acil Kargo

]  Dubai Evrak Gönderimi

]  Dubai Doküman Gönderimi

]  Dubai Numune Gönderimi

]   Dubai Paket gönderimi

] Dubai  Ekspres Gönderimi

]  Dubai Ekonomik Kargo

Dubai İhracat ve İthalat Taşımacılığı :

Şirketimiz Dubai ye Kargo servisi veren tüm hava yolları ile çalışmaktadır. Bu serviste kargo detaylarının eksiksiz ve tam olarak belirtilmesi çok önemlidir.Verilen bilgiler doğrultusunda operasyon merkezimiz müşterilerine en uygun seçeneği sunarak fiyatlandırma yapmaktadır. Şirketimizin hava yolları ile yaptığı spot fiyat anlaşmaları bulunmaktadır.Kazan kazan ilkesini benimseyen şirketimiz rekabetçi en uygun taşıma modelini müşterilerine sunmaktadır.

Dubai Evrak ve Doküman Gönderme :

Kurumsal ve Bireysel olarak Dubai’ye belli bir zaman dilimi içerisinde acil ulaşmasını istediğiniz Evrak ve Doküman gönderilerini hizmet verilen tüm şehir ve ilçelerine Ekspres ve ya Ekonomik fiyat seçeneğimizi kullanarak gönderebilirsiniz ve getirtebilirsiniz.

Dubai Paket ve Numune Gönderme :

Uluslararası ticarette çeşitli ürün guruplarının numune olarak gönderilmesinin önemi çok büyüktür.Firmamız Dubai’ye numune tabir edeceğimiz koli , paket ve benzeri ürünlerin gönderilmesinde ve getirtilmesinde çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Numune Tekstil – Yedek Parça – Elektronik eşya – Raf Ömrü Olan Gıda Maddeleri – Ahşap – Profil vb bir çok ürün gurubunu gönderebilir ve getirtebilirsiniz.Bu serviste Ekspres ve ya Ekonomik fiyat seçeneğimiz bulunmaktadır. Numuneler her ne kadar  Türkiye de gümrük işlemi görmeden çıkışı sağlansa dahi varış gümrüğünde vergi çıkma olasılığı olabilmektedir.Evrak harici her paket gümrüklerde kontrol edilmektedir. Proforma değeri 50 usd ve ya 50 euro yu geçen her bir gönderi varış gümrüğünde ekstra vergi oluşmasına sebep olabilmektedir. Bu tamamen varış ve karşı gümrük idaresinin insiyatifindedir .Gümrükte Vergi Çıkması : Evrak ve Doküman harici her numune gönderisinde değere bağlı olarak vergi oluşma durumu olmaktadır. Gönderici mutlaka bu bilgiyi alıcı ile paylaşmaktadır. Kargo ilgili ülkeye ulaştığında alıcıya telefon ile ihbarname yapılmaktadır.Vergi oluşmuş ise acentemiz tarafından alıcıya gümrük işlemlerinin yapılması için talimat vermesi talep edilmektedir.Alıcı vergi masrafından dolayı kargoyu reddediyor ise bu bilgi gönderen firma ve ya şahsa ivedi olarak bildirilmektedir.Vergi ve diğer masraflar bakımından kargo bekletiliyor ve çeşitli ödemeleri yapılmıyor ise kargo belli bir süre ilgili ülkede beklemeye alınmaktadır.Bu süre dolduktan sonra ilgili ülke gümrüğünde imha ve ya geri iade süreci başlamaktadır.İade ve ya geri iade masrafları tamamen gönderici sorumluluğundadır. Bu masraflar çeşitli ülke ve gümrüklerine bağlı olarak Türkiye den de ödenebilmektedir.

Zamanında ve Doğru Teslimat : 

Bir gönderinin belirtilen ülke ve adresine ulaşması için gönderene büyük sorumluluk düşmektedir.Gönderen alıcı bilgilerini eksiksiz ve düzgün olarak belirtmelidir.Bu bilgiler alıcı firma ve ya şahıs bilgisinin yanında açık adresi posta kod numarası ve iletişim numara detaylarının belirtilmesidir.Proforma düzenlenecek çıkışlar için paket içeriğinin ve değerinin gerçeği yansıtacak şekilde yazılması gerekmektedir.

Güvenilir,Hızlı ve Esnek Taşımacılık Modeli :

Uluslararası pazarda lojistik sektörü her geçen gün  hızla büyümektedir. Lojistik sektörüne yönelik bu büyüme ve yükselen ilgi lojistiğin alt dallarına da yansımıştır. Lojistik alt dallarından biri olan hava yolları kargo taşımacılığı da bu büyüme ile paralel olarak büyümektedir. Hava yolları kargo taşımacılığı, IATA kurallarına uygun bir biçimde malların bir ülkeden diğer ülkeye havayolu kullanılarak taşıma kısıtlamalarına dikkat edilerek taşınmasıdır. Ayrıca malların sevkiyatının sık aralıklarla yapılabildiği güvenilir ve esnek taşımacılık modelidir. Hava yolları kargo taşımacılığı daha hızlı bir şekilde ürünlerin sevkiyatının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ancak bu hizmet diğer taşıma modellerine göre daha maliyetli olabilme özelliğine sahiptir.

Türkiye’nin HavaYoluTaşımacılığındaDünyaPazarındaki Yeri :

Ülkemiz hava yolları kargo taşımacılığında 19. sırada bulunmaktadır. Ülkemizde taşıma modelleri arasında havayolunun büyüme oranı ve hızı diğer ülkelere göre  daha yüksek oranda hızla artış göstermektedir.

Dubai Hakkında : 

Dubai'yi Keşfedin

Körfez’in (Khor Dubai) uzun ve tembel S’si, çevresinde kentin büyüyüp geliştiği ve kendine özgü yönlerinin çoğunu oluşturan ana damardır. Sularında sürekli ticaret, balıkçılık ve turist tekneleri sefer yapar.

Dubai’yi hızla yeniden şekillendiren yol ve inşaat çalışmalarına rağmen, Körfez Dubai’de en karakteristik alanlardan biri olarak kalmayı başarmıştır ve işlek bir suyolu olmayı sürdürür.

Dubai’nin bu bölümü geleneksel ile moderni karıştıran gerçek anlamda eklektik bir yapıya sahiptir. Batı tarafında çarşı alanı bulunmaktadır, burası ucuz lokantaların her tür mal satan, dolup taşan dükkanlarla dar pasajlardan oluşan kalabalık bir mahalledir.

Deira’da daha doğuda ve Körfez’in kıyısı boyunca kargolarını yükleyip boşaltan antik yelkenlileribulacaksınız. Bunların yanında, Deira’nın gelişen iş bölgesinin ışıldayan cam ve çelik kuleleri gibi çarpıcı binalar yükselir. Dubai’nin bu bölgesindeki ilgi çekici noktaları arasında Deire Şehir Merkezi alışveriş merkezi, Dubai Creek Golf & Yacht Club, tenis stadyumu, Century & Irish Village ve daha da çok mağaza, restoran ve eğlence yerine sahip Dubai Festival Merkezi yer almaktadır.

Canlı Bur Dubai bölgesi mükemmel rüzgar kuleli Al Fahidi Tarihi Bölgesi (eski ticaret merkezi) dahil olmak üzere Dubai’nin bazı en eski binalarının bulunduğu yerdir.

Bur Dubai devlet işlerinin kararlaştırıldığı Divan’a (Hükümdarın ofisi) ev sahipliği yapar. Eski bir kale olan şimdiki Dubai Müzesi şehrin gelişiminin izini sürer. Canlı bir ticaret merkezi, tekstil çarşısı, elektronik mağazalarıyla dolu bir sokak ve birçok yerleşim yerinin yanı sıra Körfez boyunca birçok açık hava lokantası ve nargile kafesi vardır.

Oud Metha Dubai’nin ağırlıklı olarak yerleşim alanıdır fakat bir dizi rekreasyonel ve eğitim olanaklarının da bulunduğu yerdir. Antik Mısır’ın görkemli reenkarnasyonunda, yani Wafi City’de şık mağazalar, yakındaki Piramitler’de mükemmel lokantalar, bitişiğindeki Raffles Dubai Hotel’de bazı ciddi anlamda sofistike barların yanı sıra Lamcy Plaza’da ek mağazalar yer almaktadır.

Bowling, buz pateni, teleferik gezileri, Wonderland Theme and Water Park veya Al-Boom Tourist Village’da günlük akşam yemeği yelkenli gezileri arasından seçiminizi yapın.  Dubai’nin bu bölümünde aynı zamanda, son teknoloji bir medikal tesis olan Dubai Sağlık Şehri bulunmaktadır.

Ticaret Merkezi Kavşağından güney-batıya Abu-Dabi istikametinde ilerlerken kıyıya paralel olarak ünlü 12- şeritli Sheikh Zayed Road bulunur. Çarpıcı krom ve camdan otel, alışveriş merkezleri, ofis ve apartman bloklarıyla sıralanmış olan mimari, bizlere göz kamaştırıcı bir zenginliği ve çarpıcı tüketimi anlatır.

Dubai’nin finansal merkezine ev sahipliği yapan kapı şekliyle farklılaşmış DIFC (Dubai International Finance Centre) ve Dubai Fıskiyesi ile çevrelenmiş dünyanın en yüksek binası, baş döndürücü Burj Khalifa’yı da içeren sayısız rekor kıran yeni oluşumlar Dubai’nin bu bölgesinde yaygınlaşmaktadır.

Jumeirah kaliteli bir yaşam için gereken tüm olanaklarla dolu zengin bir banliyödür: arzulanan mülkler, sanat galerileri, butikler, hoş parklar ve güzel insanlar. Dubai’nin bu bölümü hali vakti yerinde bayan sakinlerinin bazılarının Jumeirah Jane grubu olarak adlandırıldığı gelişmekte olan bir pembe dizi semtidir.

Burada alışveriş merkezi ve güzellik salonu bolluğunun yanı sıra çok sayıda güzel cafeler bulunmaktadır. Jumeira Beach Park bronzluğu pekiştirmek için uygun bir yer sunarken yoğun bir bisiklet yolu plaj boyunca uzanır. Yakındaki Safa Park vahası yeşil ve gölgelik bir ortamda panayır yeri turları ve spor olanakları sağlar.

Buna karşılık, tekstil dükkanları ve mükemmel terzileri ile iyi bilinen bitişikteki Satwa daha mütevazi ve otantiktir. Ancak eski Dubai’nin bu bölgesi bile Dubai’nin başlıca gayrimenkul değerine sahip olduğundan radikal bir yeniden yapılanma planlamaktadır. Sonsuza kadar değişmeden önce burayı şimdi görün. Ve orada olduğunuz sürede, 2nd December Yolu (eski adıyla Al Dhiyafah Yolu) boyunca Perşembe ve Cuma geceleri olan trafik gösterisi bir göz atmaya değerdir.

Çok sayıda gelişen lüks yerleşim projeleri, seçkin beş yıldızlı tatil beldeleri ve liste başı ilgi çekici yerler ‘çığır açan’ ifadesine yeni bir anlam getirmekle meşgul olsa da Batı kıyısının güney tarafı Dubai’nin kalbinden uzağa tamamen değişik bir dünyaya götürür.

Umm Suqeim;Burj Al-Arab, Wild Wadi ve Jumeirah Beach Hotel ile gurur duymaktadır. Daha güneyde ve zarif One & Only Royal Mirage’ı barındıran Al-Sufouh yüksek profile sahip Madinat Jumeirah ve Dubai Marina gelişimi arasına sıkışmıştır ve insan yapımı Palm Jumeirah projesinin girişini kontrol eder.

Yabancıların mülk sahibi olmasına ilk izin verilen bölgelerden biri olan Yeni Dubai birkaç mütevazi yerleşim gelişiminden Dubai Marina ve 200’ün üzerinde yüksek katlı tesisleri ile Jumeriah Lake Towers’ı kapsayacak şekilde büyümüştür. İç kısımlarda, göller, çayırlıklar ve golf alanları ile çevrilmiş alçak yerleşim alanları yer alır. 

 

 

Cevapla

REKLAM ALANI