Avrupa Kargo I Uygun Fiyatlar

Avrupa Kargo ile tüm Avrupa ülkelerine kargo göndermek ve getirtmek için lojistik destek alabilirsiniz. Firmamız havex uluslararası taşımacılık ve dış ticaret olarak faaliyet göstermektedir.

avrupa-kargo resim

 

Havex ticari ve bireysel tüm müşteri taleplerine en hızlı servisi en ekonomik fiyata sunmak için kurulmuştur.Dünya genelinde 200 den fazla acente ağımız ile hizmet vermekteyiz. Avrupa ülkelerine uçak kargo ile her gün düzenli çıkışlarımız bulunmaktadır. Ticari veya bireysel olarak Avrupa ülkelerine kargo iş yapan çözüm ortaklarımızın kargolarını hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırma zorunluluğu vardır. Avrupa Uçak Kargo Hizmetlerimiz seçeneğimizde bir çok alternatifi bünyesinde bulunduran firmamız tüm müşteri taleplerine kusursuz hizmet vermektedir.

Avrupa Kargo : Havex Avrupa ülkelerin tümüne hava ihracat ve ithalat taşımacılığı başta olmak üzere, Türkiye’den çeşitli ülkelere kapı teslim numune paket taşımacılığı yapmaktadır.Uçak kargo ihracat ve ithalat taşımacılığında tüm hava yolları ile anlaşmamız bulunmakta olup, kargonuz’un cinsi ve kilosu ne olursa olsun sizlere uygun çözümler üretmekteyiz. Hizmet kalitesine inandığımız hava yolu ve partnerleri ile çalışmak en önemli prensibimizdir.

Uygun Uçak Kargo Fiyatları : Firmamız tüm Avrupa ülkelerine spot fiyat seçenekleri ile her zaman uygun navlun fiyatları sunarak tüm müşterilerine rekabet etme imkanı sağlamaktadır. Avrupa Ülkelerine uçak kargo sevkiyatları çok ekonomik fiyatlara sağlanmaktadır.

hediye paketi 2

 

Avrupa ülkelerine tüm hediye ve numune gönderimlerinizde’de firmamızdan lojistik destek alabilirsiniz. Ticari olarak belli ürün guruplarının, alıcısının beğenisine sunmak için uçak kargo ile numune paket göndermenin önemi çok büyüktür. Avrupa Hava Kargo ile gönderiniz ister bir kg ister yüksek kilolarda olsun göndericisin’den alıcısına optimum sürede ulaştırmaktayız. Bireysel olarak bir çok ürün guruplarını hediye veya numune olarak Avrupa ülkelerine hava kargo ile göndermek ve getirtmek mümkündür. Numune tekstil, hediyelik eşya, halı, perde, yedek parça, mutfak ürünleri, şahsi eşyalar, valiz, vb bir çok ürün guruplarını numune olarak göndermek mümkündür.

Avrupa’ya Kargo gönderme konusunda uzun yıllara varan tecrübemiz ve bilgi birikimiz ile tüm partnerlerimize çözüm ortağı olmak ve destek sağlamak için yolumuz emin adımlarla devam etmekteyiz.Ticari ve bireysel tüm müşterilerimizin dünyanın neresinde olursa olsun firmamızdan her türlü desteği alabilir ve kargolarını güvenle gönderebilir.

Bu kapsamda Avrupa’ya kargo göndermek için aşağıdaki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

* Avrupa’ya uçak kargo

* Avrupa’ya hava kargo şirketleri

* Avrupa Ülkelerine Uçak Kargo

* Avrupa Ülkelerine Paket Taşımacılığı

* Avrupa Ülkelerine Numune Gönderimi

* Avrupa Ülkelerine Zati Eşya Taşımacılığı vb.

Cevapla

REKLAM ALANI