Almanya Kargo

Almanya Kargo : Günümüz uluslararası ticarette Almanya’nın  Türkiye ile ticaret hacmi’nin  yüzde seksen arttığını ve otuz sekiz milyar dolara ulaştığını düşündüğümüzde kargonun öneminin ne kadar büyük olduğu ortaya çıkmaktadır.

Avrupa Kargo : Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermekte olup, kargolarının sevk edilmesi konusunda iş ortaklarımıza alternatif taşıma çözümleri sunmaktadır.

Almanya ekonomisi dünyanın en büyük ekonomileri arasında yer almaktadır. Almanya istikrarlı yapısı ile diğer AB ülkelerine örnek olmasının yanında diğer ülkelere can simidi olarak da destek vermektedir.

Almanya ile her geçen gün artan iş hacmimiz de, çeşitli ürün guruplarının sevk edilmesi veya Türkiye’ye geliş süreçlerinde Almanya Kargo’nun önemi çok büyüktür.

Almanya’ya kargoların gönderilmesi ve getirilmesi konusunda bir çok alternatif bulunmaktadır. Havex , müşteri talebine göre en uygun seçeneği tespit ederek en uygun taşıma modelini en hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırmak için güvenli hizmet vermektedir.

Almanya Kargo Hizmetlerinden faydalanmak için, firmamız ile iletişime geçerek kargolarınızın sevk edilmesi konusunda lojistik destek alabilirsiniz.

ALMANYA UÇAK KARGO : Almanya ile Türkiye arasındaki iş hacminin %80 ve 39 milyar dolarlara varan düzeyde olduğunu düşünüldüğünde Uçak Kargo’nun önemi çok büyüktür.

Uluslararası düzeyde iş yapan çözüm ortaklarımızın, çeşitli ürün guruplarını alıcısına hızlı bir şekilde ulaştırma zorunluluğu vardır. Havex Uçak Kargo her zaman müşterilerine güvenilir hizmet vermektedir.

Almanya Uçak Kargo ile her gün düzenli ve direk çıkışlarımız bulunmaktadır. Çeşitli ürün guruplarına bağlı olarak kargo ve yolcu uçaklarımız ile kargoları sevk etmekteyiz. Uçak tipine göre kargo gönderme kapasitesi değişiklik göstermektedir. Gönderilen kargonun hacimsel ve ağırlık durumuna göre kargo operasyonu yapılmaktadır.

Almanya Uçak Kargo : Türkiye’den Almanya’ya yoğun hava trafiğinden kaynaklı olarak ekonomik fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Asya ve Afrika ülkelerine göre Almanya Kargo fiyatları çok ekonomiktir. Şirketimiz bu ülkeye uçan tüm hava yolları ile çalışmaktadır ve özel anlaşmaları vardır. Kargonuzun cinsi ve niteliği ne olursa olsun müşterilerimize alternatif taşıma seçeneklerimizin yanında en güvenilir hizmeti  en ekonomik fiyata sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Cevapla

REKLAM ALANI