Abd Kargo I Amerika Uçak Kargo

Havex Uluslararası Kargo Abd uçak kargo taşımalarında her alanda lojistik destek sağlamaktadır. Abd’ye uçak kargo ile ihracat ve ithalat servisimizin yanında bir çok gönderi seçeneğimiz bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma türlerine göre pahalı olmasının yanında son yıllarda artan bir bir grafik çizmektedir. uçak kargonun tercih edilmesindeki en önemli sebep, kargoların alıcısına çok hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.Zaman açısından hassas olan kargoların en etkili bir şekilde alıcısına ulaşmasının yolu uçak kargonun tercih edilmesidir. Şirketimiz Amerika uçak kargo hizmetleri konusunda uzun yıllardan beri kurumsal veya bireysel müşteri taleplerine alternatif hizmetler sunarak gönderen ve alıcı memnuniyetinin yanında ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

abd

 

Amerika Hava İhracat : Türkiye’den Abd’ye uluslararası düzeyde iş yapan çözüm ortaklarımızın bu ülkeye acil ulaşması gereken kargolarında, Türk hava yolları ve Abd hava yolları başta olmak üzere kargo uçakları ve yolcu uçaklarıyla hizmet vermekteyiz. Amerika uçak kargo gönderilerinde Türk hava yollarının ve Amerika hava yollarının her gün düzenli bu ülkeye çıkışları bulunmaktadır. Havex uluslararası taşımacılık öncelikle Türk hava yolları başta olmak üzere bu ülkeye sevkiyatlarını güvenle yapmaktadır. Amerka’ya her gün ve haftalık olmak üzere düzenli kargo çıkışlarmızla çözüm ortaklarımızın gücüne güç katmaktayız.

Amerika Hava İthalat : Çözüm ortaklarımızın Abd’den Türkiye’ye ithal ettikleri çeşitli ürün guruplarına bağlı olarak uçak kargo hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Bu ülke ile yıllardır uzun süren iyi ileşkilerimiz den kaynaklı olarak ticari bir çok alanda faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Gerek Türk iş adamlarımız gerekse Amerika iş adamları bir çok ürün çeşitlerini almaktadır ve satmaktadır. Havex kargo Abd’ye gidişlerde ve gelişlerde uçak kargo konusunda her zaman yanınızdadır.

Amerka’ya İhracat ve İthalat uçak kargo hizmetimiz haricinde, bu ülkeye uçak kargo ile gümrüksüz olarak ta uçak kargo servisi vermekteyiz. Türkiye’den Abd’ye numune ve ya bu kategoriye giren her gönderisini uçak kargo ile göndermesini mümkün kılan çalışmalarımız vardır.Öncelikle uluslararası düzeyde ticari iş yapacak partnerler için numunenin önemi çok büyüktür.

paket

Havex uluslararası kargo numune paket ve koli gönderme konusunda gerekli bilgi ve birikime sahiptir. Numune içerikli kargoların göndericisin den alıcısına ulaşmasının en önemli yolu Abd uçak kargo seçeneğini kullanmasıdır. Firmamız her gün hafta altı gün düzenli olarak bu ülkeye kapı teslim tüm numune paketlerini güvenle ulaştırmaktadır. Abd uçak kargo hizmetimiz ile numune içerikli kargoların çıkışlarında özel proforma düzenleme zorunluluğu vardır.Havex doğru ve eksiksiz proforma hazırlanmasında tüm bireysel veya ticari müşterilerine destek vermektedir. Müşterilerimiz tarafından en önemli konu numune paketlerin alıcısına kaç günde ulaşması konusudur.İhracat ve İthalatta hava limanından hava limanı teslim tüm kargolar Amerika’ya bir iki günde ulaşmaktadır. Abd’ye adres teslim kargolar için bu süre ekspres iki gün ekonomik üç dört gün arasında değişmektedir.Bilinmelidir ki Türkiye’den Abd’ye ve ya çeşitli ülkelere gönderilen evrak harici her paket vb ürünler ülke gümrüklerinde kontrollere tabi tutulmaktadır. Proforma değer bakımından ülke gümrüklerine bağlı olarak, elli amerikan doları veya elli euro üzeri her gönderi için ülke gümrüklerinde vergi çıkma durumu yaşanmaktadır.Numune adres teslim kargo çıkışlarında gönderene çok büyük sorumluluk düşmektedir.ilk defa Amerika uçak kargo  gönderecek iş ortaklarımız mutlaka firmamızdan detaylı bilgi talep etmesi gerekmektedir.

TasimaAmerka’dan ülkemize ziyarete gelen misafirlerimiz içinde, havex kargo çözüm ortağı olmaktadır. Abd uçak kargo valiz taşımacılığı da yapan şirketimiz adresten adrese teslim hizmetleri ile güvenilir hizmet vermektedir. Bilindiği gibi hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı olarak belli bir kilo hakkı tanımaktadır.Kilo aşımlarında hava yolları çok yüksek fiyatlar uygulamaktadır.Firmamız bu konuda güvenilirliğine inandığımız hava yolu ve partnerleri ile çalışmaktadır.Bu kapsamda İstanbul başta olmak üzere çeşitli oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile anlaşmamız bulunmakta olup, Abd’ye valizlerin adresten alınıp yurt dışında belirtilen adrese teslim edilmesinde firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerine otuz kilo üzeri çok ekonomik fiyatlar ile çalışmaktayız. Uçak kargo ile valiz taşımalarında da proforma doldurma zorunluluğu vardır.Zamanında teslimatlar için valiz içeriğinin ve alıcı adres bilgisinin doğru yazılmasının önemi çok büyüktür. Gönderici tarafından eksik veya hatalı doldurulan proforma teslimatlarda aksaklık yaşanmasına sebep olmaktadır.Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız bilgi ve birikimiyle bu konuya çok dikkat etmektedir ve doğru proforma doldurulması konusunda yerli ve yabancı çözüm ortaklarımız destek vermektedir.

hediye paketi

Türkiye’den Amerika’ya uçak kargo ile numune hediye tabir edeceğimiz bir çok gönderi de yapılmaktadır. Havex uluslararası taşımacılık ve dış ticaret limited şirketi sınır hizmet seçenekleri arasında bu konuda da çözüm ortağınız olmaktadır. Numune veya hediye olarak bir çok ürün çeşidini Abd’ye gönderebilirsiniz. Bu ürünler ev tekstili, lokum, kahve, şahsi kıyafet, fincan takımı, mutfak ürünleri, halı, perde, oyuncak, züccaciye ürünleri, otomotiv yedek parçası, plastik ürünler, metal ürünler, krem, medikal vb bir çok ürün çeşidini Amerika’ya hediye olarak göndermeniz mümkündür.Numune paketlerin çıkışında olduğu gibi hediye kargo çıkışlarında da proforma doldurma zorunluluğu vardır.

Amerika Uçak Kargo Fiyatları : Gönderi içeriğine ve kilosuna bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. İhracat ve İthalat taşımalarında hava yollarına bağlı olarak + 100, + 300, + 500, + 1000 kilo fiyatları değişiklik göstermektedir. Havex kargo ihracat ve ithalat kargo taşımalarında bu yönde hizmet veren tüm hava yolları ile yaptığı özel anlaşmalar sayesinde, tüm çözüm ortaklarına spot fiyatlar sunarak rekabet edebilme imkanı sağlamaktadır.Firmamızdan Bahreyn uçak kargo talebinde bulunduğunuz anda çok hızlı fiyat çalışması alacağınız gibi kargolarınızı uygun fiyata göndermeniz mümkün olacaktır.Kazan kazan ilkesini benimseyen firmamız her geçen gün en hızlı servisi en ekonomik fiyata sunmak için çalışmaktadır. Amerika’ya Numune ve hediye kargo çıkışlarında hava yollarına çok değişken fiyatlar gözlenmektedir. Firmamız bu yünde en ekonomik ve güvenilir hizmeti veren hava yolları ile yaptığı spot fiyat anlaşmaları sayesinde tüm müşterilerine uygun taşımalar yapmaktadır.Gönderiniz ister bir kilo isterse yüksek kapasitelerde olsun firmamız size uygun çözümler sunarak ekonomik fiyata hızlı servis seçenekleri vermek suretiyle her zaman yanınızdadır.

evtrak1Sınırsız hizmet seçeneklerimiz arasında Abd’ye evrak ve doküman taşımacılığı da yapmaktayız. Ticari veya bireysel olarak bu ülke’ye ulaşmasını istediğiniz evrak ve dokümanlarınızı adrese teslim güvenle taşımaktayız. Amerika’ya evrak göndermek konusunda uzman şirketimiz sayesinde çok kolay sağlanmaktadır. çıkışların sağlanması için proforma düzenlenme zorunluluğu yoktur.Hava konşimentosu düzenlenerek çıkışı sağlanmaktadır ve her hangi bir gümrük işlemine tabi olmadan hızlı bir şekilde göndericisin den alıcısına ulaşmaktadır. Abd uçak kargo ile gönderilen her gönderinizi çıkış yapılan hava yolu takip sitebinden takip etmeniz sağlanmaktadır. çıkışta düzenlenen airwaybıll üzerinde bulunan çıkış numarasını ilgili hava yolu kargo takip kısmıma yazarak gönderinizin her aşamasını takip edebilirsiniz.

uçak resmi

Abd uçak kargo gönderme konusunda uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizden yararlanmak için aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

*** Abd Uçak Kargo

*** Amerika Uçak Kargo

*** Amerika İhracat Taşımacılığı

*** Amerika İthalat Taşımacılığı

*** Amerika’ya Uçakla Evrak Gönderimi

*** Amerika’ya Uçakla Doküman Gönderimi

*** Amerika’ya Numune Paket Gönderme

*** Amerika’ya Hediye Paket Gönderme

*** Amerika’ya Uçakla Bagaj, Valiz Gönderme

*** Amerika Uçak Kargo Fiyatları

*** Amerika Hava yolu firmaları

 

Bir yorum

  1. 24,07,2015 tarihinde bir müşterimiz Abd’de mastır yapan ve rahatsızlığı bulunan çocukları için, insulin pompası göndermek istediklerini firmamıza ilettikten sonra, telefonda bulunan hanfendi’ye insan sağlığını ön planda tutarak hızlı bir şekilde bilgilendirme yapılmıştır.Gönderiyi yapacak müşterimiz istanbul dışından aradığını ve cihazı istanbul’dan temin edeceklerini beyan etmeleri üzerine, cihazın istanbul da tedarik edilen firmadan alınıp operasyon merkezimize ulaşması için yoğun çaba harcanmış ve akşam abd kargo çıkışıma yetiştirilmiştir.Ertesi gün kargo sürekli takip edilmek suretiyle ve amerikada bulunan acentemize acil teslimat yapılması konusunda gerekli girişimlerde de bulunarak cihazın hastaya teslim edilmesi iki gün içerisinde gerçekleşmiştir.Yurt dışına gönderilen her kargolar için aynı hassasiyetle yaklaşan firmamız yoluna emin adımlarla devam etmektedir. http://www.havex.com.tr

Cevapla

REKLAM ALANI