Etiket Arşivi: uçak kargo firmaları

Uçak Kargo | Fiyatları

  Havex müşterilerinin yurt dışı kargo taleplerinde en hızlı ve ekonomik servisi taşıma seçeneğini sunarak güvenli hizmet vermektedir.Firmamız bu hizmetleri sunarken hizmet kalitesine ve güvenilirliğine inandığı hava yolu firmaları ile uçak kargo taşımalarını yapmaktadır.Uluslararası ölçekte veya bireysel olarak yurt dışına ürün satışı yapan müşterilerimiz için uçak kargonun önemi çok büyüktür.Satılan ürün guruplarının alıcısına en hızlı ulaşmasının yolu uçak kargosu ile ... Devamını Oku »

Hava Kargo Firmaları

Avrupa Kargo HAVEX Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir.Firmamız gelişen dünya ticaretinde müşterilerine tüm dünya geneli uçak ve liman taşımacılığı hizmeti vermektedir.Kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet veren firmamız minimum kargo taşımalarından yüksek kapasitelere varana kadar kargolarınız da ciddi fiyat avantajı sağlamaktadır. İhracat ve İthalat taşımalarının yanında dünyada hizmet verilen tüm ülke ve bölgelere ekspres ve ... Devamını Oku »

THY Uçak Kargo Hizmetleri

yurtdışı uçak kargo

Firmamız Avrupada’ki tüm ülkelere kargo hizmeti sunmaktadır, başta Almanya – Belçika – Hollanda – Norveç – Danimarka – Azerbaycan – Kazakistan – Gürcistan – Rusya – Kıbrıs – Ermenistan – Avusturya – Fransa – İrlanda – İsviçre – Lüksemburg – Bulgaristan – Çek Cumhuriyeti – Macaristan – Moldova – Polonya – Romanya – Slovakya – Ukrayna – Estonya – Finlandiya ... Devamını Oku »

REKLAM ALANI