Etiket Arşivi: uçak kargo

Uçak Kargo

Uçak Kargo : Havex 200 ü aşkın ülkede bulunan geniş acente ağı ile liman dan limana veya adresten adrese kargo hizmeti vermektedir. Firmamız bu hizmetleri sunarken dünyanın önde gelen ve dünya genelinde dağıtım zinciri bulunan havayolu firmaları ile yaptığı özel anlaşmalar doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız üzerinden bu kapsamda yer alan ihracat, ithalat, evrak, döküman, paket, koli, hediye vb.Gibi kargoların ... Devamını Oku »

Uçak Kargo | Fiyatları

  Havex müşterilerinin yurt dışı kargo taleplerinde en hızlı ve ekonomik servisi taşıma seçeneğini sunarak güvenli hizmet vermektedir.Firmamız bu hizmetleri sunarken hizmet kalitesine ve güvenilirliğine inandığı hava yolu firmaları ile uçak kargo taşımalarını yapmaktadır.Uluslararası ölçekte veya bireysel olarak yurt dışına ürün satışı yapan müşterilerimiz için uçak kargonun önemi çok büyüktür.Satılan ürün guruplarının alıcısına en hızlı ulaşmasının yolu uçak kargosu ile ... Devamını Oku »

Avrupa Kargo I Uygun Fiyatlar

Avrupa Kargo ile tüm Avrupa ülkelerine kargo göndermek ve getirtmek için lojistik destek alabilirsiniz. Firmamız havex uluslararası taşımacılık ve dış ticaret olarak faaliyet göstermektedir.   Havex ticari ve bireysel tüm müşteri taleplerine en hızlı servisi en ekonomik fiyata sunmak için kurulmuştur.Dünya genelinde 200 den fazla acente ağımız ile hizmet vermekteyiz. Avrupa ülkelerine uçak kargo ile her gün düzenli çıkışlarımız bulunmaktadır. ... Devamını Oku »

REKLAM ALANI