Etiket Arşivi: suudi arabistan kargo

Suudi Kargo I Suudi Arabistan Numune Gönderme

Suudi Arabistan Yurtdışı Paket Taşımacılığı: Havex 5 kıtada 200 den fazla ülkede yayılmış geniş acente ağı ile numune ve ya ticari paketlerin ulaşmasın da  çözüm ortağınız olmaktadır. İş ortaklarımızın dünyanın herhangi bir yerinde yaptıkları ticari anlaşmalar sonucunda çeşitli ürün guruplarının onayını almak ve alıcısının beğenisine sunmak için numune paket göndermenin önemi önem arz etmektedir. Havex Türkiye’de yoğun olarak kullanılan bu serviste ... Devamını Oku »

Suudi Arabistan Acil Kargo

Suudi Arabistan Uçak Kargo Avrupa Kargo Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir.Şirketimiz Üzerinden Suudi Arabistan a güvenle her türlü kargo taşımalarınızda lojistik destek alabilirsiniz. Şirketimiz Suudi Uçak Kargo taşımacılığında Kurumsal ve Bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat avantajları sağlamaktadır. Suudi Hava Kargo : Hava kargo günümüz dünya ticaretinde çok önemli bir yere sahiptir.Hava Kargo bir ... Devamını Oku »

Suudi Arabistan Kargo | Fiyatları | Şirketleri

Firmamız Türkiye den Suudi Arabistan’a ihracat ve ithalat taşımalarınızda size uygun taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktadır. Türkiye den Suudi Arabistan’a acil ulaşması gereken evrak , doküman  ve numune paketlerinizi ekspres ve ekonomik fiyat seçenekleri ile göndericisinden alıcısına güvenle ulaştırmaktadır. Bu yönde verdiğimiz hizmetlerin bütünü aşağıdadır. Suudi Arabistan Uçak Kargo Suudi Arabistan İhracat Taşıması Suudi Arabistan İthalat Taşıması Suudi Arabistan Evrak Gönderimi Suudi ... Devamını Oku »

REKLAM ALANI