Etiket Arşivi: fransa uçak kargo

Fransa Uçak Kargo

Avrupa Kargo Havex Uluslararası Taşımacılık Bünyesinde Faaliyet Göztermektedir. Havex Uluslararası Kargo Fransa uçak kargo taşımalarında çözüm ortaklarına lojistik destek sağlamaktadır. Fransa’ya uçak kargo ile ihracat ve ithalat servisimizin yanında bir çok gönderi seçeneğimiz bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma türlerine göre pahalı olmasının yanında son yıllarda artan bir bir grafik çizmektedir. uçak kargonun tercih edilmesindeki en önemli sebep, kargoların alıcısına çok ... Devamını Oku »

Fransa Numune Gönderimi

Fransa Yurtdışı Paket Taşımacılığı: Havex Uluslararası Taşımacılık 5 kıtada 200 den fazla ülkede yayılmış geniş acente ağı ile numune ve ya ticari paketlerin ulaşmasın da  çözüm ortağınız olmaktadır. İş ortaklarımızın dünyanın herhangi bir yerinde yaptıkları ticari anlaşmalar sonucunda çeşitli ürün guruplarının onayını almak ve alıcısının beğenisine sunmak için numune paket göndermenin önemi önem arz etmektedir. Havex Türkiye’de yoğun olarak kullanılan bu ... Devamını Oku »

Fransa Acil Kargo I Fransa Hava Kargo

FRANSA UÇAK KARGO : AVRUPA KARGO: Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz Dünya geneli Hava ve Liman taşımacılığı yapmaktadır.Şirketimiz Üzerinden Fransa’ya güvenle her türlü kargo taşımalarında lojistik destek alabilirsiniz. Şirketimiz Fransa Uçak Kargo taşımacılığında Kurumsal ve Bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat avantajları sağlamaktadır. Fransa Hava Kargo : Hava kargo günümüz dünya ticaretinde çok önemli bir yere ... Devamını Oku »

REKLAM ALANI