Etiket Arşivi: dubai kargo

Dubai Kargo I Dubai Uçak Kargo

  Havex Uluslararası Kargo Dubai uçak kargo konusunda her alanda lojistik destek vermektedir.Arap yarım adasının doğu tarafında bulunan Dubai ile ileri derecede ticaret hacmimiz bulunmaktadır. Dubai uçak kargo ile ihracat ve ithalat servisimizin yanında bir çok gönderi seçeneğimiz bulunmaktadır. Neden Uçak kargo : Uçak kargonun tercih edilmesindeki en önemli sebebi kargoların alıcısına çok hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.Zaman açısından hassas olan kargoların en etkili ... Devamını Oku »

Dubai Ekspres Uçak Kargo

Dubai Yurtdışı Paket Taşımacılığı: Havex 5 kıtada 200 den fazla ülkede yayılmış geniş acente ağı ile numune ve ya ticari paketlerin ulaşmasın da  çözüm ortağınız olmaktadır. İş ortaklarımızın dünyanın herhangi bir yerinde yaptıkları ticari anlaşmalar sonucunda çeşitli ürün guruplarının onayını almak ve alıcısının beğenisine sunmak için numune paket göndermenin önemi önem arz etmektedir. Havex Türkiye’de yoğun olarak kullanılan bu serviste ... Devamını Oku »

Dubai Acil Kargo I Dubai Uçak Kargo

  DUBAİ UÇAK KARGO : AVRUPA KARGO: Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz Dünya geneli Hava ve Liman taşımacılığı yapmaktadır.Şirketimiz Üzerinden Dubai’ye güvenle her türlü kargo taşımalarında lojistik destek alabilirsiniz. Şirketimiz Dubai Uçak Kargo taşımacılığında Kurumsal ve Bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat avantajları sağlamaktadır. Dubai Hava Kargo : Hava kargo günümüz dünya ticaretinde çok önemli bir ... Devamını Oku »

REKLAM ALANI