Etiket Arşivi: amerika kargo

Abd Kargo I Amerika Uçak Kargo

Havex Uluslararası Kargo Abd uçak kargo taşımalarında her alanda lojistik destek sağlamaktadır. Abd’ye uçak kargo ile ihracat ve ithalat servisimizin yanında bir çok gönderi seçeneğimiz bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma türlerine göre pahalı olmasının yanında son yıllarda artan bir bir grafik çizmektedir. uçak kargonun tercih edilmesindeki en önemli sebep, kargoların alıcısına çok hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.Zaman açısından hassas olan kargoların en etkili bir şekilde alıcısına ... Devamını Oku »

Amerika Acil Kargo I Abd Uçak Kargo

  AMERİKA UÇAK KARGO : AVRUPA KARGO: Havex Uluslararası Taşımacılık ve Dış Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz Dünya geneli Hava ve Liman taşımacılığı yapmaktadır.Şirketimiz Üzerinden Amerika’ya güvenle her türlü kargo taşımalarında lojistik destek alabilirsiniz. Şirketimiz Abd Uçak Kargo taşımacılığında Kurumsal ve Bireysel müşteri taleplerine alternatif taşıma seçeneklerinin yanında ekonomik fiyat avantajları sağlamaktadır. Amerika Hava Kargo : Hava kargo günümüz dünya ticaretinde çok önemli bir ... Devamını Oku »

Amerika Kargo | Uçak Kargo

AMERİKA KARGO A.B.D kargo ile istediğiniz bir çok ürün, numune, paket, gıda , koli, hediyelik eşya, evrak vb tüm gönderimlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde kargo şirketimiz aracılığıyla transfer edebilirsiniz. Amerika’da bir iş hayatınız var ise Ekspres Kargo tarafından sağlanan uçak kargo sistemi ile gerekli tüm dosyalarınızı güven içinde göndericiden alıcıya gönderebilirsiniz. Amerika ya ve şehirlerine sadece küçük gönderileri değil, istediğiniz her gönderiyi karşı adrese ... Devamını Oku »

REKLAM ALANI